| BlitzLikeXd a întrebat:

Voua cum vi se pare jocuriile de fifa pe consola?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fix *** pe langa cele online. Desi daca chiar vrei sa te joci pe consola poti alege fifa 10. avea o grafica destul de buna. Daca este CD original ok, daca este descarcat de pe net incearca sa-i actualizezi fisierele cu cele din 2013.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Fifa mi se pare o porcarie.

| johnyxus a răspuns:

Mi se par destul de slabe adica, nu sunt un fan fifa, mai bun e pes de la konami.

| Durol a răspuns:

Aiurea ca nu stiu sa fac skeme la 2012 sau 2013 laughing

| WeeK3nD a răspuns:

Nu imi placelaughing Mai bine PES

| anonim_4396 a răspuns (pentru WeeK3nD):

PES n-a mai scos un joc decent de al pes 6 incoace. Fifa castiga din oficiu.

| dailysupport a răspuns:

Depinde de consola, de ex pe XBOX360 pana la fifa 11 graficile sunt mult mai bune.Pe ps3 la fel, dar pe PS2 sunt mai slabe.