| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, am conectat controller-u de Xbox la laptop ca sa ma joc fifa 21, dar imi merge doar cel din stanga (L). Restul butoanelor nu imi merg, doar Y mi se pare, dar doar schima prin meniu in fifa, nimic altceva. Stie cineva ce ar trebui sa fac ca sa-mi mearga normal ca si pe consola? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cum e conectat si care model de controller?

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru Wr3nch):

E Xbox Series X & S si l-am conectat prin Bluetooth-ul de la laptop, asa cum am vazut pe Youtube. Dar faza e ca imi merge doar acela din stanga ce se invarte (L) in meniu la fifa. Ce ar trebui sa fac?