| TJohannaB a întrebat:

Vrea cineva toate parolele de la sims2? Vi le dau:
Unde bag parolele la sims 2, codurile la sims 2?

Pentru a aplica un cod trebuie sa deschideti consola in joc, sa scrieti codul sau parola si sa apasati enter.

Consola in joc se deschide apasand control+shift+c.

Lista tuturor parolelor la sims 2 si codurilor la sims 2:

Cod / Parola - Actiune cauzata

Parole de bani pentru sims 2, coduri de bani pentru sims 2

kaching - primesti bani, 1000 dolari
motherlode - primesti bani, 50 000 dolari
familyfunds # ## - iti da bani # familiei ## exemplu: familyfunds popescu 20

Alte parole pentru sims 2, alte coduri pentru sims 2

aging off - oameni nu mai imbatranesc
aging on - oameni imbatranesc din nou
deleteallcharacters - sterge toti oameni
exit - se inchide consola
expand - se face consola mai mare
help - se arata toate codurile
help # - unde # e codul care va intereseaza
stretchSkeleton - modifici talia oamenilor
vsync on - pornesti sincronizarea pe verticala
vsync off - oprest sincronizarea pe verticala
boolprop displayNeighborhoodRoadsWithModel true - poti folosi podurile din vecinatate
boolprop displayNeighborhoodRoadsWithModel false - nu mai poti folosi podurile din vecinatate
boolprop displayNeighbordhoodProps true - activezi casele din jur
boolprop displayNeighbordhoodProps false - dezactivezi casele din jur
boolprop objectShadows frue - activezi umbra obiectelor din exteriorul casei
boolprop objectShadows frue - dezactivezi umbra obiectelor din exteriorul casei
boolprop displayNeighborhoodWatter true - activezi apa din vecinatate
boolprop displayNeighborhoodWatter false - dezactivezi apa din vecinatate
boolprop carsCompact true - vezi masinile mai detaliate
boolprop carsCompact false - vezi masinile mai putin detaliate
boolprop renderSelectedSim true - poate trece omul prin ziduri
boolprop renderSelectedSim false - nu poate trece omul prin ziduri
boolprop displayPaths true - vezi pe unde merg oameni
boolprop displayPaths flase - nu vezi pe unde merg oameni
blooprop simShadows true - oameni au umbre
blooprop simShadows false - nu oameni au umbre
intprop maxNumOfVizitingsims # - numarul maxim de oameni ce vin la o petrecere (alegi numarul de invitati in loc de #)
boolprop snapObjectsToGrid true - obiectele se aliniaza la linile de pe fundal
social_debug - vezi ce reactii o sa aiba oameni intre ei
nosound - opresti sunetul
f - vezi jocul pe tot ecranul
r#x## - schimbi rezolutia, exemplu folosire r800x600
w - vezi jocul intr-o fereasta
maxmotives - faci omul selectat fericit

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| katalyn27 a răspuns:

Ce rost are sa joci un joc cu coduri?