| RaspunzatoareaBianca a întrebat:

Vreau cont webkinz penteru unu de imvu ( atentie: daca e de proba;: schimb parola si nu va dau fundita)

3 răspunsuri:
| DeUtZaTa a răspuns:

Am un cont IMVU si ti-l dau username: casmiragold pasword:casmirago.
A si am si un cont webkinz dar esti o n******a ca cersesti de la altii s*****o, si mai zici ca si schimbi parola la conturi de proba am un cont webkinz cu 23 de animalute si nu ti-l dau sic :-p

| ღdiaღ a răspuns:

! Eu am si de proba si normal(dar esti cam dura)Nu-mi pasa de fundita ta penibila!

| monica2000 a răspuns:

Nu este frumos sa ii ceri contul alcuiva. Si daca ne schimbi parola, nu conteaza. Pentru ca noi avem codul secret si ne ajutam de el. Daca cineva va schimbat parola intrati pe blogul meu tetileanumonica.blogspot.com si cititi subiectul,, Ce s-a intamplat".