| ONElena11 a întrebat:

Vreau hack pentru (bani si diamante) shadow fight 2 pentru android, fara root si fara numar de telefon pentru confirmare. Cel mai bun raspuns funda si vot!

9 răspunsuri:
| BMicha3l a răspuns:

Fara HacK nu poti juca, nu?

| d3NyZzZ a răspuns:

Pai eu nu pot pune acest link fiindca este piratat, dar iti dau urmatorul sfat : Intra pe YouTube si scrie : CreeHack, dai pe primul filmulet, apesi pe link-ul pe care ti-l da, instaleaza aplicatia CreeHack, intra pe ea apoi pe shadow fight si iti poti cumpara rubine si bani free. Funda?

| Blacky22345 a răspuns:

Lucky Patcher. ( intri pe google si scrii lucky patcher, nu pe magazin play, mobogenie etc )

| Toma04 a răspuns:

Da!

| Toma04 a răspuns:

Cu... plăcere!
Va trebui sa plătesc?

| Toma04 a răspuns:

Cum arata

| Covariuc_Cosmin_2000 a răspuns:

Pot sa descarc shadow fight 2mod

| Banu_Bogdan_1994 a răspuns:

Cu hack poti juca