| anonim_4396 a întrebat:

Vreau neaparat sa imi cumpar Sims 3 straight face

Dar problema e ca nu am bani, si chiar daca asi strange parintii mei nu m-ar lasa sa mi-l cumpar ca sa nu "dau bani aiurea pe prostii".

Stiu ca poate o sa ziceti ca e doar un joc, dar pentru mine e important adica eu intotdeauna am fost un fan Sims, am avut toate Simsurile, dar niciunul original.

Am si Sims 3, dar e piratat. Si nici nu imi mai merg pack-urile ca imi da eroare cu nu stiu ce update.

Ce asi putea sa fac? Cum sa imi comving parintii sa ma lase sa il cumpar?

7 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Păi strânge tu banii și spune-le că o să îl cumperi tu din proprii tăi bani, poate te lasă. Ți-aș recomanda să-l iei de pe eMAG (188 lei) că aici e și taxa de transport inclusă în prețul jocului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as vrea sa il am original, dar stiu cum sunt pack`urile le-am avut pe toate pana la Generation dar de curand am vrut sa le instalez si Sims 3 merge perfect dar cand instalez un pack de exemplu World Adventures nu mai merge si nu stiu ce sa ii fac imi zice de versiune ca nu e compatibila cu data. Sau ceva de genu am schimbat codurile alea peste tot da nu situ.

In fine. Oricum o sa fac rost de el original cel mai probabil thinking

@darkmy stiu ca a fost piratat inainte de aparitie -.-

| xToTheZx a răspuns:

Iti dadeam site de unde sa descarci Sims 3 dar vad ca tu vrei jocul original.
Strangi bani fara sa stie parintii tai si pana strangi banii jocul va fi mai ieftin, si atunci le poti spune ca nu costa asa mult. Bafta!

| darkmy a răspuns:

Jocul The Sims 3 costa undeva la 150 lei.
Expansiunile nu sunt gratis, si ele costa cam tot la acelasi pret.
Jocul este pueril si supra evaluat.
Sunt foarte multe expansiuni si toate costa destul de mult.
Atata timp cat noi cumparam, ei o sa tot faca.
Iti recomand sa cauti un update piratat pentru The Sims 3 pe care il ai, dupa iei expansiunile si le instalezi.
Ca sa il cumperi nu se merita.

Ca sa vezi cat de bun e jocul!
A fost piratat cu 3 saptamani inainte de lansarea oficiala.
Asta doar ca fapt difers.

| xToTheZx a răspuns (pentru darkmy):

Dar daca cumpara Sims 3 original atunci ii va merge pack-urile piratate.

| darkmy a răspuns (pentru xToTheZx):

Nu cred, dar e destul de simplu sa ia un update pentru Sims 3 cu crack pentru. update.
Nu este nevoie sa dea bani.
Desigur daca il cumpara doar pentru cutie, e treaba ei.

| xToTheZx a răspuns (pentru darkmy):

Eu de exemplu pot sa descarc oricand Sims 3 cu toate pack-urile. Nu as da atatia bani pentru un joc, prefer sa imi iau haine sau ceva de folos. In fine, e treaba ei.