| marian2011 a întrebat:

Vreau niste jocuri multyplayer pe pc nu pe internet.sugestii?
funda +vot

3 răspunsuri:
| relax22 a răspuns:

Perfect World le intrece pe toate mmorpg...

| Simple_1750 a răspuns:

Multiplayer se joaca genurile shooter:Call of duty,Medal of Honor,Battlefield,Ghost Warrior-Sinper,Terrorist takedown,Alcatraz,SA-MP,Cs, Warcraft si mai sunt prostiile de gen Metin2, S4League,etc.

Sau poti sa incerci jocurile de pe GamerFrist nu sunt asa rele.A aparut recent APB foarte tare am auzit.

Si mai sunt si jocurile single care sunt foarte tari:The Witcher 2, Dragon Age, Crysis2 etc.

Sper ca te-am ajutat.

| яαυℓ a răspuns:

Un joc Mmoprg numit metin2 este foarte interesant dar air rivals este si mai fain