| Andrei98765 a întrebat:

Vreau o tableta de pe care sa sun ca de pe telefon si pe care sa mearga gps-ul fara internet.Sugestii?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Asta http://www.emag.ro/......DH0QSBBBM/
Este cea mai ieftina tableta cu 3G. Gps fara internet merge pe orice tableta echipata cu GPS cu conditia sa ai o aplicatie care sa aiba harta in memorie (daca vrei harta unei tari intregi pregateste-te sa iti iei un card mare). Avantajul aplicatiilor acestea este ca nu ai nevoie de internet dar are si dezavantajul sa nu fie actualizate si sa nu apara chiar tot pe harta.