| alexxxutzzu a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri multyplayer pc si nu jocuri miniclip va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| diablo86 a răspuns:

SAMP(trebuie jocul original Gta San Andreas) dupa care descarci samp de aici www.sa-mp.com dai in stanga la download si alegi counter strike 1.6 mai sunt si alte versiuni minecraft, fifa 07 trebuie jocul si programul game ranger, fifa 14 ultimate team

| alexxxutzzu explică (pentru diablo86):

Cum joc fifa 14 piratat cs pe gameranger ma joc da nu am auzit de fifa 14 si cum te numesti pe gameranger

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Aeria Games, LoL, Di:e etc... caută pe google.

| alexxxutzzu explică:

Ma cum joc fifa 14 ultimate team pirata fii mai explicit ca nu inteleg