| MrWrestleMania a întrebat:

Vreau sa comand un telefon de pe site-ul www.thephone.ro . Stie cineva daca sunt oameni seriosi ? Si nu fac smecherii ? Telefonul e sigilat, nou ? Garantie ? Imi va da voie sa il verific si sa verific si documentele inainte de a plati curierul ?

2 răspunsuri:
| Ripper a răspuns:

Incearca pe www.telefonultau.eu acolo gasesti cele mai ieftine telefoane din Romania si sunt seriosi.Bafta!:D:D

| MrWrestleMania explică (pentru Ripper):

Ii stiu. Dar e mai ieftin daca te uiti desteptule pe thephone...