| Catalin91Cata a întrebat:

Vreau sa cumpar jocul Football Manager 2013 cu un prieten. Pot instala acest joc pe doua calculatoare cu acelasi serial?
Intreb pentru ca stiu ca la unele jocuri cere dvd-ul original atunci cand vrei sa il rulezi.

Răspuns Câştigător
| oldschoolrom a răspuns:

Nu.Descarci Steam-ul, iar doar de pe contul "x", dupa ce activezi jocul cu serial si il descarci poti sa il joci. Poti sa joci de la mai multe PC-uri insa daca esti locul cu numele "x", nu poti sa te conectezi de pe 2 calculatoare cu acelasi nume la cont.