| radu169 a întrebat:

Vreau sa dau un update la placa video GeForce FX 5200.Am dat update driver de la my computer - hardware ( stiti voi ), si nu a gasit niciun update. Dar am gasit unul pe internet, se cheama 91.31 Utilities. Daca instalez update asta, pot instala din nou versiunea anterioare?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Dă update cu ăsta http://download.drp.su/DRPSu12.3-Lite.exe și nu mai căuta nimic. Dacă nu îți găsește înseamnă că nu sunt actualizăr valabile. Ai găsit update-ul pentru driver pe site-ul producătorului plăcii video? Dacă e de pe cine știe ce site ai grijă.