| El_6841 a întrebat:

Vreau sa editez niste clipuri lol filmate cu lol replays cu ce le-as putea reedita?

2 răspunsuri:
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Un program clasic care nu l-am folosit in viata mea: Movie Maker (daca nu-i ai calculator bun si nu vrei sa le editezi prea dinamic cu o mie si una de efecte).
Daca vrei sa faci ceva de calitate poti folosi :
1.Adobe After Effect (de la CS3 la CS5 daca ai calculator bun diferenta fiind ca Adobe After Effect CS5 cere mai multe resurse dar are multe pluginuri si efecte)
2.Sony Vegas Pro 9.0c Build 896 care este usor de folosit si gasesti foarte multe tutoriale pe YouTube.
Dar pentru a folosi cele doua programe trebuie sa ai ceva experienta.
Deci daca nu prea le ai cu calculatoarele foloseste Movie Maker.
Sper ca ti-am fost de folos.

| El_6841 explică:

Nu asta e problema, problema e ca trebuie mai intai filmate, dar cu fraps ocupa prea multa memorie