| snksnipes a întrebat:

Vreau sa imi cumpar csgo credeti ca as putea sa il joc pe acest laptop?
Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU B950 @ 2. 10GHz (2 CPUs), ~2. 1GHz
Memory: 3072MB RAM
Display Device
Card name: Intel(R) HD Graphics
Chip type: Intel(R) HD Graphics Family
Display Memory: 1796 MB
Dedicated Memory: 562 MB
Shared Memory: 1233 MB

Răspuns Câştigător
| Benghazini a răspuns:

Nu prea, ca sa poti juca cs go la maxim, iti trebuie un 200+ fps, la configuratiile laptopului tau, nu cred ca ai nici 100... ai putea sa-l joci, dar cu low fps, ceea ce ar duce la un gameplay mai slabut, acum daca nu esti pro, e ok, dar daca pui aspect pe orice detaliu precum un profesionist ar face-o, atunci nici o sansa.

| snksnipes explică (pentru Benghazini):

Mersi mult. Eu vreau sa joc doar asa, nu ca un pro

1 răspuns: