| GeneralR15 a întrebat:

Vreau sa imi iau FIFA si nu stiu care e mai bun. Fifa 15 sau FIfa 16?

Fifa 16 are Champions League? Are ceva cu nationalele, pot juca cu ele? Are Europa League? Sau doar turnee amicale si turnee pe care le creezi tu?

Răspuns Câştigător
| M0scraciun a răspuns:

Stai ce...de ce ar fi mai bun fifa 15 ca fifa 16?laughing) da are champions league ...ma rog nu se cheama asa pentru ca nu au licenta,da ii aceeasi treaba, are cariera, acolo daca o sa ai un rating bun o sa fii convocat la nationala si aia cu antrenorul ii ca in viata reala, mm, da tot ultimate team face tot jocul laughing acu trebuie sa apara fifa 17 prin septembrie, ala cica o sa fie misto, mai ales cu modu ala,, journey'', eh deci fifa 16 nu fifa 15.

2 răspunsuri:
| Mirel1994 a răspuns:

Nici fifa 15 nici 16 nu au champions league sau europa league din pacate. Daca vrei Champions League/Europa league, incearca Pro Evolution Soccer 2013, 2014, 2015, 2016 happy

| Bogdan_Bogdanbn_1992 a răspuns:

Are daca iti bagi frlt 16, iti va aparea cum trebuie si E.L si UCL + melodia de la champions league. Iti recomand fifa16