| TeocelTare a întrebat:

Vreau sa imi iau o consola si un tv 4k (cu hdr de preferat). Argumentati alegerea consolei.
Pretul e un criteriu important
Am un xbox 360 si vreau ceva mai nou.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ps 4 Pro si Xbox One sunt la fel ca performanta iar tu esti deja obisnuit cu un controller de xbox, de ce te-ai mai chinui cu un controller de ps? Parerea mea, bafta!

| alexboss2020 a răspuns:

Poti merge pe Xbox One sau PS4, dar daca vrei sa te bucuti de toata"frumusetea" acelui tv 4k iti recomanda un PS4 Pro sau un XBOX ONE X!

| VictorFenrir a răspuns:

E mai ok un PS4 daca ai avut un 360, asa schimb tabara si incerci ceva nou.PS4 bate Xbox.ul la exclusivitati asa ca ti-l recomand pe acesta. Dupa poti juca God of War, The last of us, Shadow of the colossus, Uncharted etc