| kMirke a întrebat:

Ce consola e mai buna : xbox 360 sau PlayStation 3?! Argumentati, de ce?!

2 răspunsuri:
| HailSithis a răspuns:

Play Staion si pentru @MihaiMihaila a aparut si Xbox one si Playstation si multe jocuri vor fi valabile si pentru XboxOne, 360 si Playstation3, 4! Eu zic ca playstaion3 e mai bun deoarece sa inventat un fel de kineckt pentru Playstation si manete ca la Wii chiar mai faine si O TONA de aceseorii mai multe ca la Xbox deci eu zic ca Playstaion!

| MihaiMihaila a răspuns:

Xbox 360. De ce? Vor mai aparea jocuri pentru ea inca vreo 4-5 ani, iar viata lui este mai lunga. Acum ca a aparut PS4, nu prea se vor mai face jocuri pentru PS3. Succes