| Cristina_Pop_1995 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Furby sau doi dar nu stiu ce model sa imi iau,Furby hot,Furby cool, Furby party rokers sau Furby boom.Care e cel cu mai multe functi?

Răspuns Câştigător
| Denlove a răspuns:

Orice model ar avea Furby, isi schimba personalitatea dupa cum te porti cu el. Poate avea orice personalitate, de la rocker pana la unul dragut si prietenos.winking

2 răspunsuri:
| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

Furby Boom are cele mai multe functii. Furby 2012 este varianta mai veche, Furby Party Rockers nu prea face nimic, si Furby Hot sau Furby Cool nu ti-as recomanda. Eu am un Furby Boom Pink Hearts si imi place happy Am si un Furbling dar nu e prea interesant. Sfatul meu este sa nu iti iei vreun Furby fara sa stii engleza si fara sa te informezi mai mult despre ele, de exemplu vizioneaza review-uri pe Youtube. Te va ajuta sa iei o decizie: Daca merita sau nu banii. Eu am stat 2 saptamani pe youtube si alte site-uri citind informatii despre Furby Boom inainte sa il cumpar. Succes!

| thedestroyer890 a răspuns:

Eu find rocker as alege sa-ti iei Furby party rockers.