| pickolo a întrebat:

(Vreau sa imi raspundeti doar daca stiti sau vi s-a intamplat)
Sa zicem ca imi aprind pc-ul... apas pe buton (acesta se aprinde albastru) apoi imi intra in windows, totul bine si frumos mai stau putin pe Mess sau pe skype si apoi intru pe youtube. dupa mi-am instalat The sims 1 (il am pe cel original. ) intru in el si dupa ce ma joc putin (nu am pic de lag ) incepe sa imi sune unitatea (si vorbesc foarte serios) Initial butonul era albastru (cel de pa care arind pc-ul ) si in timp ce suna se face rosu sad si am laaag infernal (doar atunci cand suna) la fel mi se intampla la toate jocurile! Miam reinstalat windowsul (a mers sa zicem 2 sapt. si apoi iarasi a inceput sa sune) Lam curatat de praf si tot suna si am laag crying Chiar nu inteleg ce poate fi. Va rooog ajutati-ma nu mai pot juca nimic suna incontinu! DAU FUNDAA si daca stii please! ajuta-ma!
daca vrei sa im ispui mai in detaliu contacteaza-ma:
Y! M == pickolol_jull_mc@yahoo.com
Skype == (nu prea intru) teddy.suceava

2 răspunsuri:
| pickolo explică:

Vreau seriozitate happy

| Gabytzu_Gaby_2000 a răspuns:

Sall boss. nu ştiu sigur sigur dar presupun. că iţi trebuie, 1 placa video mai buna, ramii mai buni şi cel mai probabil cred că iţi face aşa de la procesor, incearcă să ii pui pastă termo nu stiu cum... cauta pe cineva.