| Gabriel_Gabrieloo_1998 a întrebat:

am o probelma Am un pc Hp z600 warkstation care aseara mi s-a blocat si l-am stins de la butonul power si am incercat sal aprind si nu se mai aprinde, numai porneste deloc. doar imi apare butonul de power albastru incontinu.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Este defectiune de circuit electric si este o problema la hardware (HDD ar trebui schimbat) si de asta ar trebui sa va duceti laptopul la un service-ul autorizat!

1 răspuns:
| Cheveresan_Alex_1976 a răspuns:

Probabil ti s-a stricat ori placa de baza ori sursa sau placa video