| QRton a întrebat:

Vreau sa joc wow de aici: http://wow.freakz.ro/ Am instalat Launcher-ul pentru ca aveam deja instalat Starter Edition. Am pus executabilul in acelasi folder. Dupa ce il deschid si pun numele si parola imi zice ca nu am nu stiu ce patch si ca trebuie sa dau restart si sa il instalez. Stiti de unde pot lua acest patch? Sau trebuie sa instalez tot jocul de pe site? Astept orice sugestie. Multumesc:)

1 răspuns:
| IonutJunior2 a răspuns:

Eu am wow original si trebuie un cod care il cumperi din magazin poate iti trebuie ala sau cand intri in joc pechul se activeaza singur deci poate nu functioneaza petchul...