| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

Salut, am internet de la RDS&RCS happy, si cand deschid PC pentru a intra pe net, stiti ca trebuie pus numele de utiluzator si parola. Vreau sa folosesc netul pe laptop, dar nu stiu parola, nu m nici hartia aceea pe care aveam datele nu stiu unde e... cum as putea afla parola?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Buna intrebarea ta.
Pai in cazul de fata exista o singura solutie.
Trebuie sa suni la ei la relatii cu clientii, acolo o sa le spui ca ti-ai uitat parola si ca nu mai ai hartia pe care erau trecute username-ul si parola. Daca esti titulara de contract iti vor furniza datele cerute de catre tine, daca nu esti nu iti vor furniza datele necesare.
Cam asta este singura solutie.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru panther2007):

Mentinez ca ar trebui sa pui hartia aia la loc sigur sau sa iti notezi user-ul si parola pe o hartie, carnet, notepad etc

| panther2007 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Nu e obligatoriu dar fiecare cum doreste de exemplu eu imi cunosc userul si parola pe derost deci nu am nevoie de hartie.
Dar cine uita si nu mai are hartia poate sa isi recupereze cele necesare doar de la ei printr-un simplu telefon

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru panther2007):

Din cate stiu eu le poti schimba. Eu nu le-am schimbat si nu pot sa le retin, avand in vedere ca nu imi stiu nici numarul de telefon laughing

| panther2007 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Da le poate schimba doar titularul de contract