| Bogdan186 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de dota imi poate explica cineva pasii am jocu instalat dar link ceva de unde sa iau mapa sa fac update. ce program sa folosesc sa joc cu alti player. pentru cel mai explicit

Răspuns Câştigător
| Sebbyutzu25 a răspuns:

6)Acum putem intra in Garena unde dam pe prima varianta apoi selectam jocul War3 RPG
7) in stanga vom gasi tarile si alegem Romania
8) cautam un room liber de dota (nu gol)100-200 de jucatori scrie in dreptul lui ce room este de ex Romania Dota Room 21 daca sunt omuletii rosii inseamna ca este full (225)sau in lipsa cu 2-3 (224, 223)acum dam dublu click pe room pentru a intra si dam start game unde selectam in ce loc avem instalat warcraft 3 dupa ce am selectat dam apply si start game si ne vor arata mai multe optiuni si vom da pe local area connection si ne va arata la "Games" daca creeaza cineva FUNDAAA:X:X:X

1 răspuns:
| Sebbyutzu25 a răspuns:

Deci pasii:
1)Instalezi Warcraft 3
2)Instalezi Garena de pe http://www.garena.com
3)Iti faci cont pe garena
4)iti iei patch pentru versiunea noua 1.26b
5)Harta dota o iei de pe www.getdota.com dupa care o pui in folderul unde tii warcraft3/maps/download
Pasul 6 uita-te mai jos