| Iulia2626 a întrebat:

Vreau sa ma conectez la contul meu de roblox dar nu imi amintesc parola si nici emailul cu care am facut contul, ce pot face?

E URGENT!

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nimic.
Daca nu esti in stare sa retii adresa de email pe care o poti folosi mai tarziu in caz ca uiti parola, degeaba iti mai faci conturi.

| Iulia2626 explică (pentru LPCTSTR):

Stiu ce email am folosit dar nu mai am acces la el?

| AlleXuSS a răspuns (pentru Iulia2626):

Prima varianta ar fi sa-ti recuperezi contul de mail dupa care pe roblox este mult mai simplu dupa! Important e sa fi facut acel cont de roblox pe adresa aceea care spui tu ca ai facut-o!