| HelpMeNow a întrebat:

Vreau sa ma joc ceva si nu stiu ce! Ziceti-mi jocul care via placut voua cel mai mult!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| BANDITULmoortii a răspuns:

prototype2, castlevania lords of shadow, call of juarez the cartel, test drive unlimited 2, nfs the run, dirt3, grid2, dead island riptide, max paine 3, mortal kombat 2013, sleeping dogs, crysis2, 3. pes 2012 seria pes need for speed star cnflict dota league of legends resident evil Alan wake

| Balan_Dani_1998 a răspuns:

STAR CONFLICT E BEStial sau dota2... ambele sunt pe steam dar star conflict poti sa-l iei si ca pe un joc normal

| Miezuuuuuuuu a răspuns:

Seria Resident evil, sau Alan Wake