| gabi11000 a întrebat:

Vreau sa-mi creez prorpiul meu server de metin NON-HAMACHI, dati-mi si mie un link, ceva in care explica pas cu pas cum sa creeez cu tot cu site(unde te inregistrezi si dowladezi clientu) pas cu pas, si sa fie un client care seamana cu mt2 steel cu camera de gm cu toate upgrade VA ROG FUNDA, si un folder cu toate programele caretrebuie ca sa al creez. FUNDA!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DeeaDeea12 a răspuns:

SonyMt2 - PvM/PvP - Level 250 - Rate 500% (Weekend 1.000 )!
- System language RO/EN.
- New client v8.0 new update 2017.
- Deschis de 5 ani.
- Fara 6/7.
- Mai multe detalii aveti in link-ul de mai jos:

http://sonymetin2.ro/prezentare/

| Administratormetin2 a răspuns:

Te ajut eu sa creezi un server metin2 si gratis |+ sal hostezi big grin orice doar scriemi big grin astept

| Cosmin_Bizzare_1993 a răspuns (pentru Administratormetin2):

Cauta-ma pe fb vreau sa vb! vreau eu sa deschid cu host cu tot tot Lucaci Cosmin pe facebook

| Administratormetin2 a răspuns (pentru Cosmin_Bizzare_1993):

JotaGames Gamming - add fb

| Fytzen_Vagabond_1988 a răspuns (pentru Administratormetin2):

Salut boss ma intereseaza pe mine sa ma ajuti sa fac un metin gen metin2 regal, ast un raspuns stima, nr meu 0766894199

| Caragea_Ionuț_2001 a răspuns:

Cine ma ajuta sa imi creez un server de metin2?