| nExTwHo a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un site de unde pot descarca un client de metin2 functional... ( vreau sa creez un server de metin si nu gasesc clienturi bune)

3 răspunsuri:
| al3ks a răspuns:

Aaa, sunt atatea site-uri straight face, Na uite unul bun, : 4metin!

| nExTwHo explică (pentru al3ks):

Ma, nici macar nu ai incercat sa faci un server si comentezi ca sunt bune?
Ia incearca si o sa vezi ca sunt pline de virusi straight face

| al3ks a răspuns (pentru nExTwHo):

Crezi tu laughing, Am server metin2 dar nu vreau sa-l hostez big grin APP E DEDICAT!