| sergiu4434 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr MORTAL KOMBAT pentru ps4 și nu știu care să aleg MORTAL KOMBAT X sau MORTAL KOMBAT XL? Și dacă se merită să ocup 3GB cu MORTAL KOMBAT X pe telefon până când cumpăr unul dintre cele doua. P.S: am 8GB liberi pe telefon și... DAU FUNDĂĂĂ!

Răspuns Câştigător
| CristiQWwwww a răspuns:

In legatura cu telefonul nu merita dar in legatura cu ps4 ti-as da sfat sa iei Mortal Kombat XL pentru ca eu il am si sincer n-ai cum sa te plictisesti este plin de actiune si combouri geniale

| sergiu4434 explică (pentru CristiQWwwww):

Deja l-am pus pe telefon și nu regret nimic

1 răspuns: