| 1Bogdan7 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un joc original (cumparat).
Ce credeti ca merita sa-mi cumpar FIFA 14 sau DayZ Standalone (de pe Steam). Spune-ti ce si de ce.

2 răspunsuri:
| Tentacle111 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa iti iei DayZ.De ce? Jocul e foarte fain Multiplayer(nu stiu daca e si singleplayer); Fifa 2014? E la fel ca toate FIFA-urile...plictisitor.La DayZ nu te plictisesti mai ales daca ai un prieten cu care sa joci...atunci e cel mai fain.Nu stiu ce iti place tie, dar eu iti recomand DayZ. Poti sa iti cumperi DayZ si iti iei de pe net FIFA 14.Trebuie sa gasesti provizii, are grafica, trebuie sa supravietuiesti, te intalnesti cu alti player, dar trebuie sa fi atent..la zombies big grin!

| 1Bogdan7 explică (pentru Tentacle111):

Hmmmm...e o idee...