| ArchWord a întrebat:

Salut.Deci, vreau sa cumpar DayZ Standalone pe Steam cu card paysafecard si banii sunt in lei, oare se transforma in euro, va rog am nevoie de un raspuns rapid.Va rog cand raspundeti sa fiti 100% siguri ca se va transforma si vreau raspunsuri de la oameni care au cumparat cu paysafecard sau care stiu ca unei persoane i-a mers.

Răspuns Câştigător
| JustinDaniel a răspuns:

Da, se transforma in Euro pentru ca Steam nu permite in lei si doar in Euro!
Funda?

| ArchWord explică (pentru JustinDaniel):

Esti sigur 100%? Fiindca nu vreau sa mi se intample ceva si sa n-am ce face cu cardul.

| JustinDaniel a răspuns (pentru ArchWord):

Sigur omule, uitate si tu pe Steam ca acolo vezi nu scrie ron, lire sau, bani chinezesti scrie EURO 0, 0. Ai incredere!

5 răspunsuri:
| SKuLL909 a răspuns:

Am bagat pana acum 1400lei in steam cu paysafe card, pe jocuri sau pe arme in CSGO. Da, se transforma in Euro. Fi sigur.

| SKuLL909 a răspuns (pentru SKuLL909):

Eventual, iti dau steamul meu, pentru a te invata si ati da cateva sfaturi.

| ArchWord explică (pentru SKuLL909):

Ok cand se poate da-mi PM.