| Bucătariu_Alexandru_2003 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un server de samp si nu stiu programele de scriptat. Si va rog sa-mi spuneti cum pot face cu localhost-ul si dupa sa-l pun pe un host.
Va rog sa-mi lasati:
-programele pentru scriptat
-un host bun si destul de ieftin
-un gm destul de bun pentru inceput
-cum il pot pune pe un localhost
-un youtuber sau un videoclip in care imi arata cum pot face un server de samp cu localhost si dupa cu un host cumparat.

Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| RaduConstantin200 a răspuns:

Te pot ajuta eu, am gm si pot scripta. Add pe Skype ionut.cilibiu1 sau Facebook Ionut Cilibiu

| Bucătariu_Alexandru_2003 explică:

@ShoTTeR ti-am trimis cerere pe skype, pe Facebook nu stiu daca esti tu acela la care am trimis cerere deoarece sunt multi cu numele Ionut Cilibiu