| M4D4L1N a întrebat:

Vreau sa-mi iau un xbox 360 la mana a doua, dar sunt cam in dubii. Am vazut ca sunt mai multe tipuri. Cu HDMI, fara HDMI, s.a.m.d. Ce ar trebui sa ma intereseze prima oara la el? Sunt mai multe tipuri? Conteaza anul in care a fost fabricat?

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai in vedere : daca xbox-ul a fost modat si de spatiul de stocare.

| M4D4L1N explică (pentru AgathaRo):

Sunt mai multe tipuri de modare si ar trebui sa fiu atent la un anumit tip? Am mai auzit ceva-ceva de niste update-uri, ca nu e bine sa le faci! La stocare nu cred ca ar fi problema. As face CD-uri/DVD-uri cu jocuri daca ar fi modat.