| bogdannn9696 a întrebat:

nu am mai intrebat nimic de multa vreme dar mi-a venit si mie randul iarasi.
Deci "poveste" incepe cam asa: Am inceput sa vorbesc cu o fata, dupa vreo 3 saptamani am invitato in oras si ea a acceptat. Ne-am vazut si apoi am dus-o la o cafenea, am stat, am povestit, am ras s.a.m.d. Urmatoarea zi am intreabato cum a fost sa mai iasa din casa (sub forma unei glume) si de la intrebarea aceasta am ajus sa ne intrebam unul pe altul "cum ar fi daca am fi impreuna" asa ca am spus sa incerc si sa o intreb dar serios de data aceasta, ea a spus ceva de genul "da, eu spun sa incercam" si dupa am continuat sa vorbim. Acum problema intrevina acum. Astati ar trebui sa ma vad cu ea pentru a doua oara si nu stiu ce sa fac, o sa putem sta cam 30 de minute pentru ca mai apoi ea trebuie sa plece... Ce ar trebui sa fac? Ar trebui sa o tin de mana? Ar trebui sa o sarut cand ne intalnim, cand pleaca? Si mai am o gramada de intrebari happy

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Imbratiseaz-o pentru inceput si vezi si daca ea ar vrea sa te sarute, daca da, fa-o. Dar mai...delicat? Ca na, este primul. Iar apoi cand porniti la drum, ar fi indicat sa o ti de mana, sa vada fata ca are iubit. Nu doar cateva vorbe.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu. Fă ce ai făcut și prima dată. Doar încearcă să te apropii mai mult de ea. O să vină de la sine, stai liniștit.

| grab a răspuns:

Tine-o de mana, fa-i complimente si programati urmatoarea intalnire romantica. succes! happy

| Scintilla a răspuns:

Fa exact ce simti in acel moment, degeaba iti faci de acum o idee cu ce ai vrea sa faci pentru ca la momentul oportun o sa uiti de absolut tot. Traieste clipa cu masura bineinteles!

| oly1234 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa fii romantic si sa o duci intr-un loc unde ii place ei.Asa va vedea ca iti pasa.:-)