| anonim_6204 a întrebat:

Vreau sa stiu cum poti avea celebritati in suite-ul de la stardoll.am vazut pe cineva ca are pe vanessa hudgents si o vreau si eu pe Miley Cyrus/Hannah Montana(preferabil). Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Acelea sunt doar de superstar si se gasesc in magazinele cu editie limitata...acum probabil ca s-au epuizat...

| anonim_6204 explică (pentru Classy):

Sunt star

| Classy a răspuns (pentru anonim_6204):

Atunci trebuie sa le gasesti la magazinele de DECOR. Daca nu, inseamna ca sunt limitate si deja s-au terminat...te pup