| Justmeqwe a întrebat:

Vreau sa stiu daca imi e compatibila placa video http://www.emag.ro/......EGWCKBBBM/ si daca e buna...

Am procesor : AMD Sempron 3200+
2 GB RAM
1.81 Ghz
placa video actuala foarte slaba : NVidia GeForce 6100

2 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Procesorul e destul de bunicel, Placa video e compatibila daca socketul de pe placa de baza e PCIe

! ai grija ca daca ai sursa de aia made in nicaieri iti poate strica tot calculatorul cand schimbi placa video.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Procesorul ala n-are ce cauta alaturat cu o placa video atit de puternica. Raul1996, ce fumezi, sa ne dai si noua! Cum doamne iarta-ma poti spune ca un procesor care era low-end de Craciun in 2005 si nici atunci n-aveai ce face cu el in multe jocuri are ce cauta cu o placa video care e puternica in 2012?