| Horror21 a întrebat:

Vreau sa stiu daca o sa imi mearga fifa 2015 pe pc mai jos aveti detalii despre pc meu :

Procesor : Intel ( R ) Pentium(R) CPU G2020 @ 2.90 GHZ
RAM : 4, 00 GB
SYSTEM TYPE : 64 BIT
Display adapters : Intel(R) HD GRAPHICS
TOTAL AVAILABLE GRAPHICS MEMORY : 1760
DEDICATED VIDEO MEMORY : 256 MB
SYSTEM VIDEO MEMORY : 0 MB
SHARED SYSTEM MEMORY : 1504 MB

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu o sa-ti mearga, ai HD Graphics, iar la noua grafica a lui fifa15 ( next gen graphics ) nu va merge.

Ca sa si te poti convinge, fa un test pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Bft!

Răspuns utilizator avertizat
| SKillerQSama a răspuns:

O sa ai lag daca il joci cu setari la maxim de asta e bine sa joci la medium esti ok daca poti sa joci 14 atunci si 15

| Horror21 explică (pentru SKillerQSama):

Imi merge fifa 2014 deci m-as bucura sa imi mearga si fifa 2015.