| anonim_4396 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema gen " The system has recovered from a serious error." o eroare reportata cu send don't send cand pornesc pc-ul si nu stiu ce sa ii fac ca merge foarte incet, ce pot sa fac? mi-a mai dat urmatoarele adrese C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\WERefe1.dir00\Mini102312- 01.dmp
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\WERefe1.dir00\sysdata.xml ce inseamna, pot fi sterse fisierele din 'temp' fara sa afecteze pc-ul?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm. chiar nu stiu, o fi din cauza memoriei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza windowsul din nou

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat din nou restart si imi merge ca nou thinking ceva extrem de ciudat, inainte imim ergea in jocuri foarte bine dar cand vroiam sa dau refresh dura pentru prima data 20 secunde si dupa aceea se facea refresh imediat dupa ce apasam F5 sau cand intram pe net ( mozilla opera chrome ) se deschideau foarte greu de fiecare data, dar pe net zbura, era rapid. ceva ciudat

| anonim_4396 explică (pentru RB26DETT):

Eu zic ca tot asa e mai bine cand ai timp reinstaleaza windowsul si descarca un antivirus de preferat avira sau avg e gratuit si e pacat sa nu le folosim bafta

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa reinstalez windowsul, dar totusi recomand nod 32winking chiar daca costa straight face

| anonim_4396 explică (pentru RB26DETT):

Daca ai licenta bineinteles ca se merita mai bine, eu ma refeream la a avea macar una free decat de locwinking