| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste jocuri bune pentru PSP! DAU FUNDAAA! pentru cele mai bunewinking ca sa ii ajut si eu pe cei care se uita la aceasta intrebare pana acum eu stiu ca find cele mai bune jocuri : manhunt 2, need for speed underground rivals, free run, motorstorm, mx vs atv unatamed si assasins creed. Va rog sa nu imi spuneti god of war ca nu imi place laughing. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| VladBossuletz a răspuns:

Call off duty, need for speed, grand teh auto...sunt o gramada
nici mie nu-mi place god of warhappy

1 răspuns:
| WyndFTW a răspuns:

Presupanand ca ai emulator laughing am sa zic Jak and Daxter : The Lost Frontier [o sa dureze pan il termini dar merita]