| NaturalLl a întrebat:

Vreau sa va pun si eu cateva intrebari:

1)
Este bun laptop-ul de tip Acer Aspire E1... cu procesor Intel Quad-Core cu 4 nuclee si frecventa de 2.166?
Ram de 4GB
Placa video Integrata si HDD Sata de 750GB?

2)
Imi merge bine joc-ul Euro Truck Simulator 2 si Euro Truck Simulator 2 Gold Edition?

3)
Aceasta poza am luat-o de pe site-ul Euro Truck Simulator 2.
Acest tir este in Euro Truck Simulator 2 sau in Euro Truck Simulator 2 Gold Edition? Mai trebuie sa iau vreun mod sa il am tir-ul ala sau ceva? Sau mi-l da direct?
Uitati un link al pozei cu tir-ul de care am zis mai sus unde se afla si daca mai trebuie sa iau vreun mod sau ceva: http://i.imgur.com/s4GcR1m.jpg

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

E un laptop foarte ok pentru ce joc ai precizat tu Euro truck daca il iei pentru jocuri mai vechi, e bun!

Bft!

| NaturalLl explică (pentru Jipa95):

Mersi, dar acel tir in Euro Truck Simulator 2, cu acea poza pe care am dat-o il gasesc in Euro Truck Simulator 2 sau Euro Truck Simulator 2 Gold Edition?
Sau trebuie sa iau vreun mod ceva?

| Jipa95 a răspuns (pentru NaturalLl):

Habar n-am in ce joc gasesti tirul ala important e ca-ti ruleaza laptopul jocul big grin