| Ionutszu a întrebat:

Vreau si eu cateva exemple de jocuri mici dar amuzante pentru laptop, plz

7 răspunsuri:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Fara download:
Fishao
Club Penguin
Ourworld
Stardoll
Eu atatea stiu rolling on the floor)

| Ionutszu explică (pentru MarianaNiculescu):

laughing)))) Cati ani ai?

| MarianaNiculescu a răspuns (pentru Ionutszu):

Ce te intereseaza?winking Nu iti plac, nu comenta.

| Ionutszu explică (pentru MarianaNiculescu):

Nu ai de unde sa stii tongue

| MarianaNiculescu a răspuns (pentru Ionutszu):

Eu doar voiam sa te ajut, nu iti plac, nu comenta si gata..Doamne ce generatie e in anul asta..Mai tin minte in 2013 cand le dadeam unora jocuri multiplayer si nu comentau. Logic. Ce sa mai. Se vede ca nu esti educat..Scuze, dar asta e parerea mea.

| Ionutszu explică (pentru MarianaNiculescu):

Scopul meu era sa vorbim mai mult, nu ma cunosti deci nu stii educatia pe care o am. Vroiam de fapt sa vorbim mai mult..nu era mare crima.

| Ionutszu explică (pentru MarianaNiculescu):

Scuze daca te-am deranjat/suparat...