| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva jocuri de strategie da nu din astea gen warcraft sau starcraft 2 vreau ceva mai de actualitate. Funda celui care imi zic cele mai faine jocuri!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai cele mai jucate in momentul de fata, sunt LOL, Heartstone, Heroes of the storm si WOW!
Bft! happy

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Am vazut cum se joaca aia pe youtube heartstone ala e destul de fain..si heroes of the storm e frumos da cel mai mult mi-a placut heartsone big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pai am si eu Heartstone in pc, dar ma cam bate strategia asta, nu-i de capu meu sper sa-ti placa
Bft! happy

5 răspunsuri:
| TheMiningSheep a răspuns:

Incearca Team Fortress 2
Chiar daca nu pare ai nevoie de strategie...
Poti crafta si poti daca esti mechanic sa faci arme automate si bla bla

| anonim_4396 explică (pentru TheMiningSheep):

Nu imi plc :/ e urat

| TheMiningSheep a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am zic ca nu imi place dar l-am descarcat si nu m-am putut opri laughing