| FlorinMihai a întrebat:

Vreau si eu jocuri 2 players. Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Poti incerca:

-Fifa (orice versiune pana si 03 am observat ca merge)
-PES (la fel ca Fifa)
-Virtual Tennis 4 (tenis de camp, ii ai pe Nadal, Federrer, Murray, etc.)
-Madden 08 ( e fotbal american)
-Mortal Kombat 4 ( e cu batai)
-Rugby Chaellenge (e rugby, ai nationale in special)

P.S: Eu ti-am spus aici jocuri ce merg jucate in 2 pe PC daca vrei Multiplayer atunci sunt mai multe merg Fifa,Call Of Duty, Age Ofg Empire, NFS World, TDU 2, etc.

Bafta!

| TheBestGeorge007 a răspuns:

Sall joaca fifa07, 08,09, 10,11, 12 dar descarcati game ranger si acolo poti juca in 2
Descarcati NFS Most Wanted, NFS Carbon toate jocurile le poti juca in 2, 3, 4 cu Game Ranger...