| Rombix a întrebat:

Vreau si eu jocuri in care esti ospatar la un restaurant si trebuie sa servesti clientii,nu bucatar sa faci mancare ci ospatar sa ii servesti, sa le strangi masa, sa le aduci diferite bauturi, mancare...pot fi si jocuri mai mici, dar sa fie frumoase cat de cat.Stiti vreun joc asemanator in care esti ospatar la un restaurant?

1 răspuns:
| IIIshaneIII a răspuns:

Fugi la restaurant si spune-le ca vrei sa lucrezi o zi gratis, si ai rezolvat problema happy