| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri multiplayer unde sa poti juca cu prieteni big grin Dau funda

3 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Un jucat foarte jucat de romani ar fi Cs 1.6 dupa C.s Global offensive,poti juca Aion, sau chiar niste online cam ca
Goodgame Empire:faci castel cu prietenii, cresteti o alianta mare/academie
pirate storm intrati pe unul mai mare si faceti killuri pentru corabii
Sau poti lua slendy tubbies, si jucati pe Hamachi,
Sper ca te-am ajutat, bafta

| Gabryel_Alyn_1998 a răspuns:

Pai sunt foarte multe, eu o sa iti fac un clasament:
1.SA:MP
2.C.S 1.6
3. Minecraft
4. Metin

| qAndrewW a răspuns:

Salut! Incearca Metin2 Endless, este un server metin2 foarte frumos, cu staff prietenos, si multe evenimente.
Site: www.endless.mt2.sx