| Sketch2 a întrebat:

Wa, vreau niste jocuri multiplayer pentru pc sa le pot juca cu prietena mea. laughing Idei?

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Rainbow six siege
cs go
Subnautica
Rocket League
Rust
Borderlands 2

| hkkshddd a răspuns:

Daca unul din voi sau daca amandoi aveti pc-uri destul de slabe puteti juca tot ce e in lista asta: (astea le jucam si eu pe vechea mea rabla de pc cu 1 gb ram si pentium 4)

1.Cs 1.6
2.gta san andreas multiplayer (nu ma plictisesc niciodata de el, dar mare grija de unde descarci ca multe gta-uri la downloadari mi-au aparut threat blocked la antivirus, adica amenintare blocata)
3.Call of duty 4
4.No more room in hell (un joc cu zombii si trebuie sa fugi de ei si sa ii impusti, foarte captivant parerea mea)
5. Team fortress 2 (unul din cele mai super jocuri si merita jucat, e si putin amuzament in acest joc si multe lucruri care te vor face sa te intrebi "ce naiba?" dar intr-un sens bun happy
6. zombie panic. ( din nume ne putem da seama despre ce e jocul)

Daca aveti pc-uri performante si bani ca sa dati pe jocuri uite aici:

1.GTA 5
2.Cs go
3.h1z1
4.Orice shooter vreti din seriile Battlefield sau Call of duty
5. Daca va plac jocurile mmorpg incercati World of warcraft
6. World of tanks (daca va plac tancurile happy )

Acum depinde de gusturile voastre ce vreti. happy

| Sava_Alex_2002 a răspuns:

League of Legends, DOTA 2, CS:GO, GTA Online, Overwatch...
Destule, man?