| FcSb_Marius_1999_vapZ a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri open world pe urmatoarele configurati:
OS:Windows 7 ultimate 32 bits
Ram: 2 Gb Ram
Placa video: Nvidia geforce 7300 GS, 1017 MG
Procesor: Intel Pentium Dual E2180, 2 GHz
multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skyrim bate tot ce vezi mai sus, poate mai putin assasin creed 2.ai zeci de ore de jucat. il joc de 80 de ore si inca nu am facut toate misiunile poate nici jumatate, si toate locurile nu le-am descoperit etc, un joc foarte bun

si fallout 3, vai de mine ala iti va merge perfect. fallout e facut de cei care a facut skyrim, iar de nota 10. diferenta e ca la asta ai doar 20 de misiuni, daca le faci pe toate (principare doar 9) restul le gasesti singur pe harta, sau pe youtube cauti.dar lumea e imensa, l-am terminat dupa 100 de euro, circa
2 jocuri de nota 10.
tnt ti-a dat porcarii numai sa ii dai funda rolling on the floor nu te astepta la jocuri calumea, prototype si el e bun dar nici 7 ore nu ai ce face. fifa, cs, nfs? sa fim seriosi

1 răspuns:
| TnT123 a răspuns:

Assassin's Creed (pana la 3)
Nfs test drive unlimited (si alte nfs )
Prototype
Fifa 14
CS
Tom Clancy's
poate si Tomb Rider

Funda?