| sokey a întrebat:

Vreau si eu niste pluginuri pentru serverul meu de Counter-Strike 1.6. Pluginuri tari si care nu sunt pe orice site. C-am gasit multe chestii precum : admin gag, hackhunter, matrix... da nu prea imi plac. Caut si un plugin care cand ajunge grenada la pamant mai sare 4 grenade din ea si explodeaza si alea. L-am avut dar nul mai gasesc ca am avut probleme cu serverul si l-am sters de tot si am luat-o de la capat.

Răspuns Câştigător
| fcb1234 a răspuns:

Pune doar pluginurile necesare. prea multe pluginuri vor crea lag. si nu vei avea serverul populat niciodata

1 răspuns:
| KENNKOV a răspuns:

Lasa-l asa