| PunkZebra a întrebat:

Vreau si eu nume tari pentru Blog?

1 răspuns:
| InFeRnAL a răspuns:

1. Fii tu insuti: Pro si Contra in folosirea propriului nume
2. Alege un cuvant sau expresie cheie care atrage cititorii dandu-le o idee despre tema blogului
3. Alege o nisa care te reprezinta si nu una care e "la moda"
4. Alege un titlu care transmite un mesaj
5. Prietenii si familia ar putea avea o idee buna… cateodata
Alege ceva si pune-te pe treaba

Altceva. nu stiu ce sa zic. a alege numele este dorinta ta, alte persoane nu pot avea ceva mai important in capul lor decat parerile tale intime. happy Sper Ca te-am ajutat!