| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o lista cu ce jocuri credeți ca mi-ar merge pe Următoarea configurație pc:
procesor Intel dual core 3 ghz
6gb ram
placa video Nvidia GT630 2gb ddr 128 bit
hard 500 gb
window 7 ultimate 64 bit!
Am gta5 si merge cu setari mediu spre high in 25-35 fps constant! mulțumesc anticipat, Dau fundă❤

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Battlefield, dirt3, Assassins Creed 4, dar nu stiu si in cate fps sau la ce setari.

| Dragneaalex a răspuns (pentru anonim_4396):

Battle field 3 mediu spre high 28-40 frame in general 34
assassins creed 4 toate la high in afara de umbre care sunt la medium si andi analising of si vsync off 30+ frame

| anonim_4396 explică (pentru Dragneaalex):

NU trebuia sa imi raspunzi mie laughing, eu ti-am zis ca pentru sistemul tau merg jocurile respective, insa nu stiu in cate frameuri dat fiind faptul ca, nu stiu ce setezi tu la setarile jocului, o zi buna sa ai, m-ai facut sa rad.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi-mi modelul exact al procesorului.

| Dragneaalex a răspuns (pentru anonim_4396):

Intel core E6850 3,0 ghz dual core