| ciugi a întrebat:

Vreau si eu sa joc footbal manager 2013... l am downloadat,, l am instalat dar cand intru in el imi da o eroare cu folderul "crash dumbs". Stiti cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

N-am mai auzit de aceasta eroare oricum nu e ca nai cerinte... e altceva nici eu nu stiu dar ti-as recomanda mai bine FIFA 13

| ciugi explică (pentru Liviu781):

Nu stiu daca u ai mai jukt manager dar este mult mai reusit decat fifa la modul managerbig grin orqm multumesc pentru sugestie